Kontakt

Masz pytania dotyczące kursu?

  1. Napisz do nas na kontakt@wpdlazielonych.pl. Zobacz jak pracujemy (kilka linijek niżej).
  2. Zajrzyj też do zakładki Pytania. Znajdziesz tam najczęściej zadawane pytania i moje odpowiedzi.
  3. Szukasz opisu Dream Teamu? Zajrzyj do zakładki z opisem Dream Teamu.

Kiedy odpiszemy?

Pracujemy w standardowych godzinach od 10 do 18:00. Odpisujemy w dni robocze. W weekendu odpoczywamy. Z reguły odpowiadamy w ciągu 24 h.

Poznaj nasz zespół

Ewelina Muc

Jestem pomysłodawczynią, współautorką kursu i liderką naszego zespołu. Tworzę kurs, który sama chciałabym przerobić, kiedy zaczynałam przygodę z WordPressem i stronami. Zaoszczędziłabym masę czasu, nerwów, błędów i pieniędzy. Przeszkoliłam już tysiące osób. Więcej o mnie znajdziesz na mojej stronie ewelinamuc.com.

Magda Grabda-Arendarczyk

Magda jest koordynatorką wielu projektów w firmie i stałym wsparciem dla kursantów we wszystkich moich kursach. Zna nasze kursy jak własną kieszeń. Jeżeli szukasz czegoś w kursie, to Magda wie gdzie to jest!

Basia Zakrzewska

Basia pomaga kursantom szybko i bezproblemowo zrobić stronę. Jeżeli dołączysz do kursu i napiszesz do nas z problemem, masz 33% szans, że to Basia odpisze. Basia jest w zespole wsparcia technicznego. Śledzi zmiany w świecie WP i stale szuka najlepszych rozwiązań. Jest też graficzką i kocha typografię.

Ewa Perzanowska

Ewa jest w zespole wsparcia technicznego. Na co dzień pomaga kursantom w rozwiązywaniu WordPressowanych problemów i zagwozdek. Często testuje też wtyczki i motywy by sprawdzać co nowego piszczy w trawie. Interesuje się UX-em i funkcjonalnością stron.