Kontakt

Masz pytania dotyczące kursu?

  1. Napisz do nas na kontakt@wpdlazielonych.pl. Zobacz jak pracujemy (kilka linijek niżej).
  2. Zajrzyj też do zakładki Pytania. Znajdziesz tam najczęściej zadawane pytania i moje odpowiedzi.

Odpowiadamy na maile w dni robocze. Staramy się odpowiadać w ciągu 24 h.
W weekend i święta odpoczywamy i nie odpisujemy.

Poznaj nasz zespół

Ewelina Muc

Jestem pomysłodawczynią, współautorką kursu i liderką naszego zespołu. Tworzę kurs, który sama chciałabym przerobić, kiedy zaczynałam przygodę z WordPressem i stronami. Zaoszczędziłabym masę czasu, nerwów, błędów i pieniędzy. Przeszkoliłam już grubo ponad 3,500 osób. Więcej o mnie.

Magda Grabda-Arendarczyk

Magda jest koordynatorką wielu projektów w firmie i stałym wsparciem dla kursantów we wszystkich moich kursach. Zna nasze kursy jak własną kieszeń. Jeżeli szukasz czegoś w kursie, to Magda wie gdzie to jest!

Basia Zakrzewska

Basia pomaga kursantom szybko i bezproblemowo zrobić stronę. Jeżeli dołączysz do kursu i napiszesz do nas z problemem, masz 33% szans, że to Basia odpisze. Basia jest w zespole wsparcia technicznego. Śledzi zmiany w świecie WP i stale szuka najlepszych rozwiązań. Jest też graficzką i kocha typografię.

Ewa Perzanowska

Ewa jest w zespole wsparcia technicznego. Na co dzień pomaga kursantom w rozwiązywaniu WordPressowanych problemów i zagwozdek. Często testuje też wtyczki i motywy by sprawdzać co nowego piszczy w trawie. Interesuje się UX-em i funkcjonalnością stron.

Aga Zapora

Aga pracuje w firmie przy kilku projektach. Tu w kursie wspiera nas w komunikacji w mediach społecznościowych. Pomaga nam zaplanować i wdrożyć w życie kalendarz postów i wiele aspektów komunikacji. Aga ma unikalny mix umiejętności managerskich i graficznych. Jeżeli po kursie zgłosisz nam gotową stronę to jest duża szansa, że będziesz pisać z Agą.