2. edycja Dream Teamu od 15. czerwca!

Praca grupowa nad stroną, ze mną na żywo, online, przez 5 kolejnych tygodni.

Wspólna praca zawsze motywuje, sam fakt, że są inni, którzy zobowiązali się, że będą i będą pracować nad czymś podobnym, co ja – to ostatnie ważne w tym kontekście, że można podpytać innych o wskazówki w trakcie pracy. Jednocześnie luźna atmosfera bez przymusu, czyli można, ale nie trzeba: mieć włączoną kamerę, pochwalić się tym, co się zrobiło, robić czegoś bardzo konkretnego. Czuje się jakieś takie mentalno-duchowe wsparcie innych, nawet jeśli się ich nie zna.

Uczestniczka 1. edycji Dream Teamu

15. czerwca 2022 r. rusza 2. edycja Dream Teamu

Nowa formuła pracy grupowej w WP DLA ZIELONYCH (premium). Pracujemy razem nad stroną w bezpiecznej, luźniej atmosferze. Spotykamy się online. Odpalamy swoje strony i działamy przez ok. 2 godziny z tym, co mamy. Bo zawsze jest coś do zrobienia na stronie, prawda? 🙂 Nikt nikogo nie odpytuje. Każdy pracuje w swoim tempie.

KUP KURS
Nie jesteś pewna, czy kurs jest dla Ciebie? Zapisz się na listę. Dostaniesz opis kursu, 7 lekcji i 10% rabatu

Podaj swój e-mail:

Pamiętaj, że zawsze możesz się wypisać. Zero stresu 🙂

To ja, Ewelina Muc, popracujmy nad stroną razem.

Jak to wygląda?

Spotykać się raz w tygodniu od 19:00 do 21:00.

Spotkań jest 5: cztery środowe wieczory i jeden wtorkowy są nasze 🙂 Kalendarz wypisałam niżej w FAQ.

Spotkamy się online na Zoomie.  

Odpalamy swoje strony i pracujemy przy włączonych kamerach, ale z wyłączonymi mikrofonami. Czy musisz mieć włączoną kamerkę? Nie. Zrób tak, jak czujesz się bezpiecznie. Ja będę miała włączoną kamerkę, aby wprowadzić atmosferę wspólnej pracy.

Na spotkaniu zawsze będę ja, bo też zawsze mam coś do zrobienia na swoich stronach 🙂

Przygotuj sobie miejsce pracy, aby było Ci wygodnie i bezpiecznie: może kubek z gorącą herbatą, a może lampka dająca ciepłe światło? Możesz siedzieć przy biurku, możesz leżeć z laptopem na kanapie. Pracuj tak, jak czujesz się dobrze. 

19:00 - zaczynam od przywitania wszystkich. Zawsze krótko opowiem z czym przychodzę. Kto chce włączą kamerkę. Kto nie chce, nie włącza. 

19:30 - zaczynamy samodzielną pracę, czyli wszyscy mamy wyciszone mikrofony. Kto chce zostawia włączoną kamerkę. Zostajemy na łączach. 

20:45 - ponownie włączę mikrofon, aby się pożegnać i zaprosić do przejścia na grupę na FB. Każdy, kto będzie miał ochotę, może tam opisać co udało mu się zrobić. To da nam przestrzeń na opisanie wszystkiego w swoim tempie, możliwość wklejenia linku (jeżeli ktoś zrobi np. fragment zakładki) oraz poproszenia o opinię zwrotną. 

Połączenie Zoom kończymy najpóźniej o 20:45 z groszkiem.

KUP KURS

Te 2 godziny to czas dla nas. Dla Ciebie.
To nie są zajęcia szkolne. Zawsze możesz wyjść wcześniej, nie udzielać się lub udzielać. Jak poczujesz. Może założysz, że będziesz się udzielać, ale nagle poczujesz, że jednak nie? To jest OK 🙂

Po co robię Dream Team?

Główny cel to praca nad stroną w bezpiecznej grupie i systematyczność. Chodzi też o to, aby spotkania były regularne i nieobciążające psychicznie. Dlatego możesz włączyć kamerkę, ale nie musisz. Możesz być w dresie, ale nie musisz. Możesz wybrać sama i sam nad czym pracujesz, a może poniesie Cię spontan i zdecydujesz po dołączeniu do Dream Teamu? 🙂 

Tak jak napisałam wyżej, spotkanie mają być nieobciążające psychicznie, dlatego kończymy przed 21:00. Zawsze możesz sama/sam zostać dłużej i pracować w swoim domu dalej nad stroną. Jak chcesz 🙂 

Każdy pracuje nad czym chce w temacie strony. Chcesz oglądać filmy w kursie? Oglądaj 🙂 Wielu kursantów taki rabi. Masz do napisania post? Pisz. Chcesz opracować nagłówek lub stopkę? Potrzebujesz popracować nad zakładką O MNIE? Działaj. A może chcesz zrobić to wszystko (jedno po drugim). Rób! Co to nas zmobilizuje to równoległa praca. 

Kup WP DLA ZIELONYCH (premium) i dołącz do Dream Teamu:

KUP KURS

Często zadawane pytania:

Jak dołączyć do Dream Teamu?

Kup dostęp do kursu WP DLA ZIELONYCH w wersji PREMIUM

Jeśli jesteś w kursie w wersji Premium, to masz dostęp automatycznie. Będę informować kursantów mailowo o szczegółach na początku czerwca.

Jeśli jesteś w kursie w pakiecie Podstawowym, to skontaktuj się z nami i przygotujemy indywidualną ofertę przejścia na pakiet Premium. Napisz proszę na kontakt@wpdlazielonych.pl.

Chcę dołączyć do kursu Premium, ale nie chcę Dream Teamu. Jak mam to zrobić?

Udział w Dream Teamie jest absolutnie dobrowolny. Kup kurs w pakiecie Premium i nie dołączaj do Dream Teamu.

Czy mogę dołączyć, jeśli jestem już w kursie?

Tak! Dream Team jest dostępny w pakiecie Premium. Jeżeli jesteś w pakiecie Premium to zapraszamy. Będę informować kursantów mailowo o naborze 🙂 

Jak mam dołączyć, jeżeli mam pakiet Podstawowy?

Skontaktuj się z nami i przygotujemy indywidualną ofertę przejścia na pakiet Premium. Napisz proszę na kontakt@wpdlazielonych.pl.

Kiedy rusza 2. edycja Dream Teamu i ile będzie spotkań?

Pierwsze spotkanie odbędzie się 15. czerwca 2022 r. od 19:00. Spotykamy się przez 5 kolejnych tygodni, czyli:

 1. 15.06.22 (środa, wieczór)
 2. 22.06.22 (środa, wieczór)
 3. 29.06.22 (środa, wieczór)
 4. 06.07.22 (środa, wieczór)
 5. 12.07.22 (wtorek, wieczór)

Dopiero dołączę do kursu. Jeszcze nic nie mam. Czy podczas Dream Teamu mogę po prostu oglądać lekcje z kursu?

Tak, jasne! Idea pracy grupowej, którą chcę stworzyć, ma pomóc zbudować nawyk pracy nad stroną w przyjaznej, niekrytycznej, bezpiecznej atmosferze. Możesz dołączyć do spotkania, poczuć atmosferę wspólnoty, a potem włączyć sobie lekcje. Będziesz widziała i widział jak inni też pracują (osoby, które zdecydują się zostawić włączone kamerki, na pewno ja). Mam nadzieję, że dzięki temu poczujesz się pewniej. 

Pamiętaj, że:

 • możesz też oglądać kurs pomiędzy kolejnymi spotkaniami Dream Teamu. Sama i sam decydujesz, nad czym potrzebujesz popracować nad stroną w trakcie spotkania.
 • pierwsze spotkanie Dream Teamu jest 23. marca. Możesz oglądać kurs wcześniej i mieć już wstępnie rozpoczętą stronę 🙂 Kurs jest zaprojektowany do samodzielnej pracy, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by odpalić lekcje w swoim tempie. Wręcz zachęcam i o to chodzi 🙂

Czy spotkania Dream Teamu ma temat przewodni?

Temat przewodni to PRACA NAD STRONĄ. Zinterpretuj to tak, jak potrzebujesz 🙂 W pierwszej edycji niektórzy robili zakładki, inni wybierali paletę kolorów. Część osób oglądała kurs. Jeszcze inne osoby pisały teksty na stronę. 

Czy grupa osób, które dołączą do Dream Teamu będzie mogła się komunikować?

Tak. Cała komunikacja przed i po Dream Teamie będzie odbywała się w zamkniętej grupie na Facebooku. To ta sama grupa, którą mamy dla kursu WP DLA ZIELONYCH. 

Zapowiem każde spotkanie Dream Teamu oddzielnym postem dzień wcześniej na FB (wtorek). Ten post da nam miejsce do:

 • napisania co planujemy robić na spotkaniu 
 • co udało nam się zrobić na spotkaniu.

Czy spotkania są nagrywane?

Nie. Dream Team nie jest nagrywany. Liczy się bycie tu i teraz, poczucie wspólnoty na żywo, atmosfera bezpiecznej pracy w grupie. Tym samym nie ma opcji obejrzenia powtórki.

arrow

Od 499 zł

Myślisz, że to dużo? Pamiętaj, że zlecenie strony to koszt około 2000 zł (dobry fachowiec + szkolenie).

Wielu moich kursantów robi kilka stron po moim kursie. To jest ogromna oszczędność pieniędzy.
Cała wiedza zostaje z Tobą! Na zawsze.

Do kiedy można dołączyć?

Otwieramy sprzedaż pakietu PREMIUM kilka razy w roku.
Zawsze możesz dołączyć do trwającego Dream Teamu. Po prostu im częściej pracujesz w grupie, tym szybciej zrobisz strony, bo jest to bardzo motywujące. To po prostu działa. 

POZNAJ PAKIETY I KUP KURS

Nie jesteś pewna, czy kurs jest dla Ciebie?

Pobierz 7 lekcji wideo z kursu i 10% rabatu

Podaj swój e-mail i odbierz:

 • 7 lekcji wideo z kursu (zobacz jak uczę)
 • 10% rabatu (tylko dla osób z listy)
 • super szczegółowy opis kursu i modułów
 • bonusy podczas sprzedaży
CHCĘ LEKCJE I RABAT

Podaj swój e-mail:

Pamiętaj, że zawsze możesz się wypisać. Zero stresu 🙂