5-DNIOWY KURS MAILOWY

Jak zrobić stronę w 2021 r.

Bezpłatny mini kurs, który pomoże Ci podjąć najlepszą decyzję.

Portret Ewelina Muc

Cześć, nazywam się Ewelina Muc i uczę nietechnicznych i początkujących jak zrobić stronę i wymiatać!

5 DNI | 5 LEKCJI | 5 PDFów

 • 1

  LEKCJA 1: Jak zrobić stronę w 2021 roku.

  Dowiesz się, jakie są metody tworzenia stron www w 2021 roku. Stronę można zrobić na wiele sposobów. Opowiem Ci, co masz realnie do wyboru. Poznasz plusy i minusy każdego rozwiązania.

 • 2

  LEKCJA 2: Robić stronę samodzielnie czy zlecić?

  Rozłożę na czynniki pierwsze dylemat “robić stronę samodzielnie czy zlecić”. Wiem, że to jedna z trudniejszych decyzji na starcie. Dam konkretne porady.

 • 3

  LEKCJA 3: Nie kodujesz, nie projektujesz. Czy sobie poradzisz?

  Czasami przed zrobieniem stron lub czegokolwiek nowego nie powstrzymuje nas technologia... tylko my sami. Nasze obawy i wizja przyszłej, jakże pewnej, porażki. W tej lekcji przyjrzę się trzem największym obawom związanym z robieniem strony samodzielnie. To one blokują wiele osób. Niepotrzebnie.

 • 4

  LEKCJA 4: Co to jest: domena, serwer, WordPress.

  Strona nie może istnieć bez domeny i serwera. A WordPress to obecnie najpopularniejszy system do robienia stron. W tej lekcji wyjaśniam od podstaw wszystkie te trzy pojęcia. Daję konkretne porady dotyczące wyboru domeny i serwera.

 • 5

  LEKCJA 5: Zaplanuj, co będzie na stronie.

  W ostatniej lekcji zachęcę Cię do przemyślenia, jak będzie wyglądała Twoja strona i pokażę najlepsze praktyki pracy nad stroną. Wskażę też 5 elementów, które muszą znaleźć się na każdej stronie.

Cześć! Z tej strony Ewelina Muc.

Przygotowałam dla Ciebie bezpłatny przewodnik 

Przewodnik jest dosyć długi, dlatego podzieliłam go na 5 lekcji. Dostanie 1 lekcję dziennie, przez 5 dni. Można powiedzieć, że to taki kurs mailowy. Wprowadzi Cię w temat postawienia strony. Przygotowałam go dla osób zupełnie początkujących i myślących o sobie jako “nietechniczne”. 

Nie wyjdziesz z tego kursu mailowego z gotową stroną. Kurs mailowy odpowiada na najczęściej zadawane pytania osób, które o robieniu stron www wiedzą NIC lub niewiele. Tu poznasz dobre totalne podstawy i zrozumiesz "z czym to się je" (w tym koszty, czas).

Co ja wiem o stronach? 

Od 2015 roku uczę jak zrobić stronę. Jestem autorką najdłużej działającego kursu online o tym jak zrobić stronę - WordPress dla zielonych. To kompleksowy kurs wideo z webinarami. Przeszkoliłam tysiące osób. Znam ich stresy i bolączki związane z robieniem strony. Wiem, jak pomagać w tej dziedzinie.

Portret Eweliny Muc

Ewelina Muc

Najczęściej zadawane pytania

Zapisałam się i nie otrzymałam wybranych lekcji (lub wszystkich)

Przeszukaj swoją skrzynkę po moim adresie e-mailowym kontakt@wpdlazielonych.pl. Jeżeli nie znajdziesz maila ode mnie, to napisz do mnie na: kontakt@wpdlazielonych.pl.

Czy ten kurs mailowy jest za bezpłatny?

Tak, kurs mailowy jest bezpłatny. Podajesz swój adres e-mail i przez kolejne 5 dni otrzymujesz maile z kolejnymi lekcjami.

Czy udzielasz konsultacji indywidualnych?

Jeżeli potrzebujesz wsparcia, to prowadzę regularnie webinary na żywo i wspieram kursantów w moim kompleksowym kursie o WordPressie WP dla zielonych. Nie udzielam tradycyjnych konsultacji indywidualnych. Jeżeli chcesz mieć dostęp do stałego wsparcia technicznego, chcesz się usamodzielnić w temacie strony, chcesz umieć ją rozwijać, zrozumieć SEO – dołącz do WP dla zielonych.

W kursie mailowym wspomniałaś o stronach z kursu "WP dla zielonych". Gdzie mogę je zobaczyć?

Wszystkie informacje o kursie online “WP dla zielonych” znajdziesz na stronie kursu. Tu natomiast znajdziesz wybrane strony z kursu: https://wpdlazielonych.pl/strony-na-kursie. Strony moich kursantów znajdziesz też na Instagramie i Facebooku po hashtagu #kursantkawpdz.

Dla kogo jest ten kurs mailowy?

Celem kursu jest zapoznanie Cię z tym, jak zrobić stronę, kiedy wiesz NIC lub PRAWIE NIC. Wiesz już, że chcesz mieć swoją stronę, ale:

nie znasz narzędzi do budowy strony albo już je trochę kojarzysz, ale wahasz się, które wybrać,

nie wiesz, czy robić samodzielnie czy zlecić,

nie umiesz ocenić, jakie wydatki łączą się z robieniem strony i czy Cię na to stać,

nie jesteś pewna/pewny, jaki zrobić pierwszy krok w kierunku swojej strony, obezwładnia Cię ogrom tego zadania.

Na czym polega ten kurs mailowy?

Kurs składa się z 5 lekcji. Codziennie o tej samej porze dostaniesz mailem nową lekcję. Lekcja zawsze znajduje się w pliku PDF. Możesz go wydrukować i na spokojnie przestudiować od razu lub w wolnej chwili 🙂

Lekcje wynikają z siebie. Z kursu wyciśniesz najwięcej wtedy, jeżeli zrobisz go chronologicznie. Przynajmniej za pierwszym razem

Co mi da ten kurs mailowy?

Po ukończeniu kursu będziesz mieć jasny obraz tego, jak zabrać się za stworzenie strony, ile to kosztuje, jakie kroki są przed Tobą i co trzeba wiedzieć, aby działać świadomie.

KURS MAILOWY

Jak zrobić stronę w 2021 r.

5 DNI | 5 LEKCJI | 5 PDFów | ZA DARMO

Tu mnie znajdziesz:

Uczę też tutaj: