Czym różni się kurs mailowy od WP DLA ZIELONYCH?

PEŁNY OPIS WP DLA ZIELONYCH >>

⏰Uwaga
Sprzedaż kursu WP DLA ZIELONYCH jest tylko kilka razy w roku.
Nie przegap kolejnej edycji. Zapisz się na listę zainteresowanych >>

  Name Ela Sokołowska
  Jestem oczarowana sposobem, w jaki opowiadasz o WordPressie...! Pełen profesjonalizm. Zero zbędnych słów. Obejrzałam zaledwie video wstęp oraz pierwszą lekcję modułu 'Fundament', ale już wiem, że decyzja o zakupie kursu była trafiona.

  Mobilizujesz. Motywujesz. Materiały do pobrania są nie tylko estetyczne i zachęcające, ale również pozwalają ocenić zakres pozostałej pracy oraz poczynione postępy.
  Zobacz stronę Eli

WP dla zielonych to najlepszy kurs jaki robiłam w życiu!

Wybacz, za tak długi tytuł, ale jest to 100% prawdy, jestem jeszcze w trakcie kursu, raptem przeszłam przez moduł 1 jednak jestem tak zachwycona, że musiałam dać upust swojemu zachwytowi. Dzięki kursowi:
- samodzielnie kupiłam domenę
- samodzielnie kupiłam serwer
- samodzielnie podłączyła domenę z innego miejsca niż serwer
- samodzielnie zainstalowałam WP

I pękam z dumy! Uczę się z przyjemnością, z wypiekami na twarzy odpalam kolejne lekcję i tworze jak szalona! To najlepiej wydane 499 zł w tym roku. 🙂
Nie mogę się doczekać jak prześlę Ci gotową stronę. Mój mąż śmieje się, że mijam się z powołaniem i powinnam zostać Panią od WP 😉 może kiedyś, jednak samodzielnie tworzenie swojej strony jest cudowne!

Bardzo dziękuję Ci za ten kurs!

Joanna Sidelnikow-Brzozowska
Joanna Sidelnikow-Brzozowska

Po dwóch modułach stwierdzam, że to jedne z najlepiej zainwestowanych przeze mnie pieniędzy w tym roku. Kurs jest świetny. Ewelina, Ty jesteś świetna w roli prowadzącej. Tłumaczysz nawet elementarne rzeczy i skomplikowane w taki sposób, że nawet laik zrozumie.

Darina Makiewicz-Asiedu
Darina Makiewicz-Asiedu

Poczułam dzisiaj, że Twój kurs wciąga jak serial oglądany online. Jeszcze jeden odcinek i jeszcze jeden, a w międzyczasie strona robi się sama. Teraz nie mam dostępu do szybkiego netu, myślę o następnym odcinku kursu, czuję niedosyt i ciekawość.

Aleksandra Cieślicka
Aleksandra Cieślicka

Jak wygląda kurs w środku?

 • 8 MODUŁÓW

  Kurs składa się z 8 głównych modułów (rozdziałów). Po kolei widzisz, jak wybieram serwer, domenę, jak instaluję WordPressa, potem wybieram odpowiedni szablon, następnie robię stronę, aktualizuję ją i rozbudowuję ją. Wszystko od A do Z.

 • 125 FILMÓW (krótkich)

  Podzieliłam całą pracę na krótkie i konkretne filmy.

 • PDFy (check-listy)

  Każdy moduł zawiera pomocnicze PDFy.

 • 12 MIESIĘCY

  Dostęp do wszystkich materiałów oraz aktualizacji przez 365 dni

 • WEBINARY

  Masz nieograniczony dostęp do wszystkich przeszłych webinarów (aktualnie ponad 20). Planuję też regularne, zamknięte webinary dla wszystkich kursantów.

 • GRUPA NA FACEBOOKU

  Zaraz po przystąpieniu do kursu możesz dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku. Grupa jest bardzo pomocna i dynamiczna.

 • POMOC

  Jeżeli w trakcie kursu masz problem, możesz do mnie napisać. Jeżeli pytanie dotyczy zakresu kursu, zawsze otrzymasz pomoc.

Wybrane strony zrobione na kursie

Dołączyłam do Twojego kursu WP dla Zielonych w marcu. Przyznam szczerze, że trochę czasu mi zabrało nim porządnie zabrałam się za budowę strony (zaczęłam właściwie dopiero pod koniec sierpnia), ale jak już ruszyłam, to miałam z tego wielką frajdę. Jestem zachwycona Twoim kursem i sposobem, w jaki dzielisz się wiedzą. Wszystko klarownie wyjaśnione, pokazane - zostaje sama radość uczenia się i tworzenia 🙂

Zuzanna Olbryś

Jakże cudownie, że stworzyłaś ten kurs! Dzięki temu, mam swoją własną stronę, z której jestem baaaardzo dumna 🙂

Jakby ktoś rok temu powiedział mi, że pod koniec 2016 będę robić stronę internetową to spojrzałabym na niego z niemałym zdziwieniem. Tymczasem, jedna strona rzeczywiście już jest, obecnie zbieram pomysły na bloga, który będzie pod nią podpięty i już wiem, że będę też stawiać stronę dla mojego chłopaka. Jego firma robi meble na wymiar, więc tym razem zupełnie z innej branży 🙂

Krzysia Ciepłuch
ZOBACZ WIĘCEJ STRON >>